Нові товари - овальні ліжечка трансформер IngVart

Коли ви готуєтесь стати батьками, Ви вибираєте найкраще для свого майбутнього чада! Ми раді Вам допомогти! Представляємо Вашій увазі найкрасивіше і функціональне дитяче ліжечко IngVart. Ліжечко, яке заслужило юбов і довіру багатьох батьків. Тепер немає необхідності купувати безліч предметів для малюка, з ліжечком трансформер Ingvart Ви отримаєте більш 9ти предметів меблів необхідних дитині.

 

Неймовірно різноманітна і ніжна кольорова палітра.... Додаткові прикраси у вигляді сердець, ведмедиків, зірочок і корон, розсипаних по стінках овального ліжечка створять оригінальність і неповторність. Завдяки заокругленим краям, Ви не тільки вбережете малюка, але і заощадите до 30% простору в кімнаті, в порівнянні з клаcичними прямокутними ліжечками.

 

Все ще стоїте перед вибором ліжечка для Вашого малюка - переходьте в нашому інтернет-магазині в розділ "Ліжечка для малюків" і Ви обов'язково виберете відповідну для свого скарбу. У разі виникнення будь-яких питань, телефонуйте нам. Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

 

Приємних покупок і здорового сну!

Опубликовано: 13.05.2021