Дерев'яні вироби - це якісний, міцний, довговічний і модний у всі часи продукт. Протягом дня будь-яка людина десятки разів стикається з деревом. Ми отримуємо нереальну енергію від цього натурального природного матеріалу і навіть не помічаємо цього. І щоб Ваші дерев'яні вироби зберегли свій первісний привабливий вигляд і приносили Вам радість досить довго, потрібно всього лише правильно за ними доглядати. Всього кілька секретів догляду за дерев'яними виробами і Ваші звичні помічники прослужать Вам довгі роки. Отже

 

Правила догляду:

  1. Не залишайте дерев'яні вироби на тривалий час у вологому стані і тим більше в воді.
  2. Ні в якому разі не мийте дерев'яні вироби в посудомийній машині і не ставте в мікрохвильову піч або духовку.
  3. Після використання протирайте м'яким матеріалом, змоченим в мильній воді, промивайте, а потім витирайте досуха матерчатим або паперовим рушником і зберігайте в сухому місці.
  4. Не рідше одного разу на місяць (а в опалювальний сезон взимку ще частіше) змащуйте дерев'яні вироби мінеральним маслом, щоб закрити пори деревини і запобігти висиханню дошки. Для більш стійкого і надійного покриття використовуйте суміш з мінерального масла і бджолиного воску.
  5. Не використовуйте для обробки дерев'яних виробів харчові масла, такі як соняшникова, оливкова і т.п., оскільки з часом вони прогіркнуть і передаватимуть смак продуктам.
  6. Пам'ятайте, що обробляти захисними засобами необхідно всі сторони дерев'яних виробів, оскільки обробка тільки однієї сторони може призвести до його вигину.

 

От і все! Прислухайтеся до цих нескладних, але дуже корисних порад і Ваші улюблені і незамінні дерев'яні вироби будуть довго радувати Вас!